O projekte

CORVUS MALACKY predstavuje príjemné mestské bývanie v 99 komfortných bytových jednotkách vo vysokom štandarde vyhotovenia  a vybrané byty v prevedení smart.  Ku každému bytu prislúcha parkovacie státie a pivničná kobka, takže ani o tento priestor sa nemusíte starať. Zeleň je vždy na blízku. Okrem výhľadu na borovicové lesy CORVUS MALACKY ponúka zeleň aj oveľa bližšie – prízemné byty majú predzáhradku, byty na 2NP a 3NP disponujú balkónmi a byty na najvyššom poschodí pripravujeme so zelenými, bezúdržbovými terasami. Dostupnosť bytov zaručuje výťah umiestnený vo všetkých vstupoch do jednotlivých bytového domu.  No a technológiami nadupaný byt doplníme o predprípravu na elektronabíjačky pre vaše autíčka. CORVUS MALACKY je situovaný tak, aby ste mali do centra vždy blízko a napriek tomu si dennodenne vychutnávali blízkosť prírody a relax v nej.

Úvodná fotografia

Čo všetko dokáže Smart domácnosť

Benefity projektu

ikona benefitu

Občianska
vybavenosť

Či už potrebujete zájsť na nákupy, k lekárovi, zaviesť deti do školy alebo škôlky, všetko je po ruke. Projekt CORVUS MALACKY sa nachádza len 5 minút od Malaciek.

ikona benefitu

Vybudovanie
cyklotrasy

Finančne sme sa spolupodieľali na budovaní cyklotrasy a prepojení starej rezidenčnej zástavby Na majeri s mestom. Bytový dom CORVUS MALACKY má aj priame napojenie na väčšinu cyklotrás v okolí mesta Malacky.

ikona benefitu

Napojenie na
diaľnicu D2

Je plánovaná diaľničná križovatka D2 – Rohožník, čím bude dostupnosť ešte lepšia. Dobre riešená infraštruktúra, vlakové či autobusové spojenie znamená, že do hlavného mesta sa dostanete rýchlo.

ikona benefitu

Prepojenie mesta
s prírodou

Jedinečnosťou lokality projektu CORVUS MALACKY je najmä spojenie krásnej prírody a zároveň bezprostrednej blízkosti mesta. Svojím atraktívnym prostredím tak poskytuje novým obyvateľom množstvo zaujímavých alternatív trávenia voľného času.

ikona benefitu

Vysoký
štandard

Veríme, že si zaslúžite dostať viac. Preto je neoddeliteľnou súčasťou štandardu v našich bytoch podlahové vykurovanie, klimatizácia, vonkajšie elektrické žalúzie a napojenie na smart home v hodnote 12 000 €.

ikona benefitu

Pestrá
ponuka bytov

Projekt Bytového domu CORVUS MALACKY predstavuje príjemné mestské bývanie vo vzdušných, komfortných a presvetlených bytových jednotkách. Všetky byty majú racionálne výmery, premyslené dispozičné riešenia a s nádherným výhľadom.

Slnečné bývanie

v zelenom prostredí

Fotografia

Nadštandard v cene štandardu

Bytový štandard je tvorený kvalitnými materiálmi a zariadeniami od prvotriednych dodávateľov SIKO (obklady, dlažby a zariaďovacie predmety) a Jutex (parkety a dvere). Dôraz je kladený najmä na dizajn, funkčnosť a kvalitu jednotlivých prvkov. Neoddeliteľnou súčasťou je podlahové vykurovanie, klimatizácia, vonkajšie elektrické žalúzie, bezpečnostné dvere, kamerový systém a napojenie na smart home.

Fotografia

Napojenie na D2 a cyklotrasa

Je plánovaná diaľničná križovatka D2 – Rohožník, čím bude dostupnosť ešte lepšia. Dobre riešená infraštruktúra, vlakové či autobusové spojenie znamená, že do hlavného mesta sa dostanete rýchlo. Finančne sme sa spolupodieľali aj na budovaní plánovanej cyklotrasy a prepojení starej rezidenčnej zástavby Na majeri s mestom. Bytový dom CORVUS MALACKY má však už teraz priame napojenie na väčšinu cyklotrás v okolí mesta Malacky.

Fotografia

Smart Ready byty

CORVUS MALACKY ponúka svojím novým rezidentom vo vybraných bytoch ľahko nastaviteľný smart home, ktorý si hravo poradí s technológiami, ktoré výrazne optimalizujú vaše náklady na bývanie vo vysokom komforte. V objekte bytového domu je elektroinštalácia prispôsobená pre  technológie SMART do bytov od spoločnosti Hevolta.

Fotografia

Moderné bývanie

Projekt Bytového domu CORVUS MALACKY je rozdelený do troch etáp, ktoré budú postupne predstavené a uvádzané do predaja. Kvalita architektúry sa odráža aj v prevedení samotných obytných priestorov. Všetky byty majú racionálne výmery, premyslené efektívne dispozičné riešenia, sú vzdušné, presvetlené, komfortné a s nádherným výhľadom. Samozrejmosťou sú parkovacie miesta a skladové priestory pre každý byt a bezbariérový prístup z ulice. Bezbariérový je aj vstup do bytov prostredníctvom výťahov umiestnených v každom vstupe do bytového domu.

Štandard

ikona

Kvalitný štandard v cene bytov

Bytový štandard je tvorený kvalitnými materiálmi a zariadeniami od prvotriednych dodávateľov SIKO (obklady, dlažby a zariaďovacie predmety), Jutex (parkety a dvere), HEVOLTA (smart technológie). Dôraz je kladený najmä na dizajn, funkčnosť a kvalitu jednotlivých prvkov. Neoddeliteľnou súčasťou ako pri všetkých projektoch je podlahové vykurovanie, klimatizácia,  vonkajšie elektrické žalúzie a príprava na nabíjačky pre elektromobily.

ikona

Čo máte v cene?

 

  • dvere a podlahy – Jutex
  • obklady, dlažba a sanita – SIKO
  • klimatizácia s pripojením na wifi
  • smart technológie – Hevolta
  • elektrické podlahové vykurovanie
  • exteriérové elektrické žalúzie
  • výťah pre 8 osôb

Novinky

Bezplatná revízia okien

15/03/2024

Pravidelná kontrola a revízia plastových okien v byte sú kľúčové pre udržanie ich funkčnosti a dlhšiu životnosť. Keďže nám v ATOPS Development záleží na našich projektoch aj po odovzdaní bytov svojim majiteľom, rozhodli sme sa túto službu obyvateľom bytov v Corvus Malacky 101.A sprostredkovať bezplatne. Revíziu vykonala spoločnosť ESOPLAST SK.

Skolaudovaný BD SO 102

21/12/2023

Dovoľte nám oznámiť úspešné skolaudovanie bytového domu SO 102 Corvus v Malackách, ktorý má 23 bytov a 11 apartmánov. Všetky technické predpisy a bezpečnostné štandardy boli dodržané. Byty sme pripravili pre nových majiteľov, ktorí sa môžu tešiť na vysokú kvalitu bývania.

Byty SO 101B skolaudované

27/09/2023

Oznamujeme vám úspešné dokončenie kolaudácie bytového domu SO 101B Corvus Malacky s 30 bytmi a 3 apartmánmi. Všetky technické normy a bezpečnostné požiadavky boli splnené. Byty sú pripravené na odovzdanie a noví majitelia sa môžu tešiť na kvalitné a bezpečné bývanie.

Blížime sa do finále

15/05/2023

Bytový dom 101B – druhá etapa už pozná dátum záverečnej skúšky. Ňou je kolaudačné konanie, kedy sa team odborníkov príde fyzicky pozrieť na stavbu a preštuduje si všetky dokumenty s ňou spojené. My finišujeme v interiéroch tak, aby na začiatok júna bolo všetko tip-top. Kladieme dlažby, obklady i sanitu, realizujeme osádzame dvere i exteriérové žalúzie.

Aby ste boli v bezpečí

04/04/2023

Po ukončení prác na fasáde prišli na rad zábradlia na balkónoch a terasách. Je to prvok, ktorý na jednej strane dotvára charakter a design bytového domu, na druhej strane má bezpečnostný charakter. Zvoliť ho tak, aby bol oku lahodiaci a zároveň plnil bezpečnostnú úlohu bolo v rukách projektanta a musíme povedať, že sa s tým krásne vyhral.

Už vám do bytu nenaprší

06/02/2023

Všetky okná máme už osadené a začali sme s montážou žalúziových kastlíkov. Veď predsa váš nový smart byt v bytovom komplexe Corvus Malacky bude mať vonkajšie elektrické žalúzie.

Novinky po poschodiach

11/01/2023

Každé poschodie má iné novinky. V bytovom dome 101B sme sa na 1 a 2 podlaží  pustili do realizácie podlahovej izolácie a na 3 a 4 podlaží do omietok. No spoločné pre všetky poschodia máme to, že sme ukončili realizáciu hrubých rozvodov elektriky, vody, kanalizácie a vzduchotechniky.

Finalizácia vnútorných rozvodov

01/12/2022

Neustále posúvame stavbu k finálnemu ukončeniu. Na II.etape projektu – objekt 101B sme dokončili  hrubú montáž rozvodov elektriky, vody, vzduchotechniky a kanalizácie. Taktiež sme osadili všetky okná. Na III.etape výstavby – objekt 102 –  ukončujeme hrubú stavbu – obvodové murivá, vnútorné priečky i priečky bytov. Postupne osádzame aj okná.

 

Osádzanie zábradlí SO 101B

03/10/2022

Tešíme sa z toho, že hrubú stavbu objektu SO101B už máme dokončenú a teraz nastáva časť kedy sa venujeme detailom. Tento mesiac sme osádzali zábradlia na terasové byty a čaká nás zateplenie objektu. Napredujeme podľa harmonogramu.

Babie leto v Corvus Malacky

01/10/2022

Takéto počasie nám maximálne vyhovuje. Tešíme sa nielen zo slnečných lúčov, ale aj z toho ako krásne nám napreduje stavba. Mesiac po mesiaci vidíme veľký pokrok. Ukončenie hrubej stavby i okenné výplne na objekte 101B , dokončovanie nosných stien na objekte 102 a samozrejme zeleň, ktorá dotvára príjemnú atmosféru.

2. a 3. etapa výstavby

01/06/2022

Letné počasie a teploty nám pomáhajú aby sme s výstavbou napredovali a preto sa môžeme pochváliť ukončeným 3. nadzemným podlažím v objekte 101B a ukončeným 1. nadzemným podlažím v objekte 102.

Základy pre 3.etapu

02/05/2022

Založili sme základovú dosku pre tretiu etapu, ktorá je potrebné aby vyzrela a budeme pokračovať prvým nadzemným podlažím.

Odovzdávanie bytov 1.etapy

01/04/2022

Prvá etapa bytového domu Corvus Malacky je zrealizovaná, skolaudovaná a v súčasnej dobe odovzdávame byty prvým klientom. Okrem voňavých, nových bytov ich čaká príjemný darček v podobe vínneho setu a originálny obrázok od malej umelkyne.

Jarná výsadba

15/03/2022

Jarné počasie  nám už dovolilo v plnom nasadení pripraviť okolie prvej etapy tak, aby boli spokojní aj najnáročnejší a my sme si mohli povedať  – máme všetko hotové. S pomocou záhradkárov sme naplánovali a práve realizujeme výsadbu stromov a úpravu exteriérových plôch tak, aby jar bola krásne zelená a svieža.

Elektronabíjačky pre autá

15/02/2022

Mysleli sme aj na klientov, ktorí jazdia ekologicky. A preto sme pre nich v našom projekte urobili predprípravu na elektronabíjačky pre autá. Viac informácií o tom, ktoré sú to a ako ich dať do prevádzky vám poskytne správca alebo predajca.

 

Pokračujeme – II.etapa

10/02/2022

Prvá etapa je úspešne za nami a my pokračujeme ďalej vo výstavbe druhej etapy, kde pripravujeme bývanie pre ďalších 33 klientov. Základová doska už je vyzretá a my začíname s murovaním obvodového muriva pre ďalšie byty.

Máme skolaudované

09/02/2022

Prvá etapa výstavby je už ukončená a našim vysvedčením je PRÁVOPLATNÉ KOLAUDAČNÉ ROZHODNUTIE. Áno, pripravili sme krásne bývanie pre prvých 32 klientov, ktorí sa už o chvíľu prídu nasťahovať a budú projekt Corvus Malacky nazývať svojim domovom.

Vzorový byt

01/12/2021

Pre našich budúcich klientov sme pripravili aj vzorový byt, kde sa môžu prísť spolu s predajcom pozrieť na kvalitu prevedenia – či už použitých materiálov, ale aj premyslenú dispozíciu, či neopakoveteľné výhľady do borovicových lesov.

Energetický certifikát

01/11/2021

Doklad o kvalitatívnych energetických vlastnostiach budovy nám vyšiel na najlepšiu možnú  hodnotu – teda A0. Posudzuje, aká je úroveň energetického hospodárstva budovy z hľadiska potreby energií na ohrev vody, vykurovanie, vzduchotechniku, klimatizáciu … nájdete ho v dokumentoch.

Príprava na II.etapu

01/09/2021

Prvá etapa je už takmer hotová a my sme sa s vervou pustili do výstavby druhej etapy. Upravili sme terén a zahájili sme výkopové práce pre základovú dosku.

Zábradlia na terasách

01/08/2021

Fasáda je už kompletná a my sme osadili krásne zábradlia na všetky balkóny a terasy.

Obklady a dlažby

01/05/2021

Prechádzame na úpravu interiérov a pracujeme na obkladoch a dlažbách v jednotlivých bytoch, ktoré máme od spoločnosti EDEN. Ten bude v kúpelniach a WC vrámci štandardu.

Príprava fasády

01/03/2021

Naši majstri začínajú pracovať na fasáde bytového domu, už to budeme mať opäť trochu krajšie 🙂

Časový harmonogram

ikona

Zahájenie
stavby

ikona

Dokončenie
hrubej stavby

ikona

Dokončenie
výstavby

ikona

Predpokladaný termín
kolaudácie

ikona

Odovzdávanie
bytov

Druhá etapa SO101.B
09/2021
04/2022
04/2023
06/2023
3Q/2023
Tretia etapa SO102
01/2022
09/2022
07/2023
08/2023
4Q/2023

Dokumenty

Technický popis stavby
Energetický certifikát 1.etapa
Reklamačný formulár
Parkovacie státia
Kolaudačné rozhodnutie – bytový dom Corvus SO 101B
Energetický certifikát 2. etapa – SO 101B a 3. etapa – SO 102
Kolaudačné rozhodnutie – bytový dom Corvus SO 102

Developer

Spoločnosť ATOPS Development Corvus s. r. o.  je súčasťou  investično – developerskej skupiny ATOPS Development s.r.o., ktorá úspešne pôsobí v oblasti  zhodnocovaní pozemkov a výstavby nehnuteľností už niekoľko rokov. Jedinečnosť našej činnosti spočíva v poskytovaní komplexných služieb od navrhnutia projektu cez realizáciu inžinierskych sietí a výstavbu nehnuteľností, až po predaj.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je výber pozemkov a nehnuteľností vo vhodných lokalitách, ich následné zhodnotenie s cieľom budúceho predaja konečnému užívateľovi, prípadne investorovi.

Zameriavame sa na zhodnocovanie pozemkov a na development bytových projektov. Projekty sú situované prevažne v okolí Bratislavy a v rámci západného Slovenska.