O projekte

CORVUS MALACKY predstavuje príjemné mestské bývanie v 99 komfortných bytových jednotkách vo vysokom štandarde vyhotovenia  a vybrané byty v prevedení smart.  Ku každému bytu prislúcha parkovacie státie a pivničná kobka, takže ani o tento priestor sa nemusíte starať. My už sme sa postarali za vás. Zeleň je vždy na blízku. Okrem výhľadu na borovicové lesy CORVUS MALACKY ponúka zeleň aj oveľa bližšie – prízemné byty majú predzáhradku, byty na 2NP a 3NP disponujú balkónmi a byty na najvyššom poschodí pripravujeme so zelenými, bezúdržbovými terasami. No a technológiami nadupaný byt doplníme o predprípravu na elektronabíjačky pre vaše autíčka. CORVUS MALACKY je situovaný tak, aby ste mali do centra vždy blízko a napriek tomu si dennodenne vychutnávali blízkosť prírody a relax v nej.

Úvodná fotografia

Novinky

Osádzanie zábradlí SO 101B

03/10/2022

Tešíme sa z toho, že hrubú stavbu objektu SO101B už máme dokončenú a teraz nastáva časť kedy sa venujeme detailom. Tento mesiac sme osádzali zábradlia na terasové byty a čaká nás zateplenie objektu. Napredujeme podľa harmonogramu.

Babie leto v Corvus Malacky

01/10/2022

Takéto počasie nám maximálne vyhovuje. Tešíme sa nielen zo slnečných lúčov, ale aj z toho ako krásne nám napreduje stavba. Mesiac po mesiaci vidíme veľký pokrok. Ukončenie hrubej stavby i okenné výplne na objekte 101B , dokončovanie nosných stien na objekte 102 a samozrejme zeleň, ktorá dotvára príjemnú atmosféru.

2. a 3. etapa výstavby

01/06/2022

Letné počasie a teploty nám pomáhajú aby sme s výstavbou napredovali a preto sa môžeme pochváliť ukončeným 3. nadzemným podlažím v objekte 101B a ukončeným 1. nadzemným podlažím v objekte 102.

Základy pre 3.etapu

02/05/2022

Založili sme základovú dosku pre tretiu etapu, ktorá je potrebné aby vyzrela a budeme pokračovať prvým nadzemným podlažím.

Odovzdávanie bytov 1.etapy

01/04/2022

Prvá etapa bytového domu Corvus Malacky je zrealizovaná, skolaudovaná a v súčasnej dobe odovzdávame byty prvým klientom. Okrem voňavých, nových bytov ich čaká príjemný darček v podobe vínneho setu a originálny obrázok od malej umelkyne.

Jarná výsadba

15/03/2022

Jarné počasie  nám už dovolilo v plnom nasadení pripraviť okolie prvej etapy tak, aby boli spokojní aj najnáročnejší a my sme si mohli povedať  – máme všetko hotové. S pomocou záhradkárov sme naplánovali a práve realizujeme výsadbu stromov a úpravu exteriérových plôch tak, aby jar bola krásne zelená a svieža.

Elektronabíjačky pre autá

15/02/2022

Mysleli sme aj na klientov, ktorí jazdia ekologicky. A preto sme pre nich v našom projekte urobili predprípravu na elektronabíjačky pre autá. Viac informácií o tom, ktoré sú to a ako ich dať do prevádzky vám poskytne správca alebo predajca.

 

Pokračujeme – II.etapa

10/02/2022

Prvá etapa je úspešne za nami a my pokračujeme ďalej vo výstavbe druhej etapy, kde pripravujeme bývanie pre ďalších 33 klientov. Základová doska už je vyzretá a my začíname s murovaním obvodového muriva pre ďalšie byty.

Máme skolaudované

09/02/2022

Prvá etapa výstavby je už ukončená a našim vysvedčením je PRÁVOPLATNÉ KOLAUDAČNÉ ROZHODNUTIE. Áno, pripravili sme krásne bývanie pre prvých 32 klientov, ktorí sa už o chvíľu prídu nasťahovať a budú projekt Corvus Malacky nazývať svojim domovom.

Vzorový byt

01/12/2021

Pre našich budúcich klientov sme pripravili aj vzorový byt, kde sa môžu prísť spolu s predajcom pozrieť na kvalitu prevedenia – či už použitých materiálov, ale aj premyslenú dispozíciu, či neopakoveteľné výhľady do borovicových lesov.

Energetický certifikát

01/11/2021

Doklad o kvalitatívnych energetických vlastnostiach budovy nám vyšiel na najlepšiu možnú  hodnotu – teda A0. Posudzuje, aká je úroveň energetického hospodárstva budovy z hľadiska potreby energií na ohrev vody, vykurovanie, vzduchotechniku, klimatizáciu … nájdete ho v dokumentoch.

Príprava na II.etapu

01/09/2021

Prvá etapa je už takmer hotová a my sme sa s vervou pustili do výstavby druhej etapy. Upravili sme terén a zahájili sme výkopové práce pre základovú dosku.

Zábradlia na terasách

01/08/2021

Fasáda je už kompletná a my sme osadili krásne zábradlia na všetky balkóny a terasy.

Obklady a dlažby

01/05/2021

Prechádzame na úpravu interiérov a pracujeme na obkladoch a dlažbách v jednotlivých bytoch, ktoré máme od spoločnosti EDEN. Ten bude v kúpelniach a WC vrámci štandardu.

Príprava fasády

01/03/2021

Naši majstri začínajú pracovať na fasáde bytového domu, už to budeme mať opäť trochu krajšie 🙂

Čo všetko dokáže Smart domácnosť

Benefity projektu

ikona benefitu

Občianska
vybavenosť

Či už potrebujete zájsť na nákupy, k lekárovi, zaviesť deti do školy alebo škôlky, všetko je po ruke. Projekt CORVUS MALACKY sa nachádza len 5 minút od Malaciek.

ikona benefitu

Vysoký
štandard

Veríme, že si zaslúžite dostať viac. A pretože kvalitné vybavenie robí z vášho bytu lepšie miesto pre život.

ikona benefitu

Napojenie
na cyklotrasy

Bytový dom CORVUS MALACKY má priame napojenie na väčšinu cyklotrás v okolí mesta Malacky. Vyraziť na bicykel do prírody nebolo nikdy jednoduchšie.

ikona benefitu

Prepojenie mesta
s prírodou

Jedinečnosťou lokality projektu CORVUS MALACKY je najmä spojenie krásnej prírody a zároveň bezprostrednej blízkosti mesta. Svojím atraktívnym prostredím tak poskytuje novým obyvateľom množstvo zaujímavých alternatív trávenia voľného času.

ikona benefitu

Kompletná
infraštruktúra

Adekvátne riešená infraštruktúra, kvalitné vlakové a autobusové spojenie, jednoduché napojenie na diaľničný privádzač a len niekoľko minút od hlavného mesta.

ikona benefitu

Pestrá
ponuka bytov

Projekt Bytového domu CORVUS MALACKY predstavuje príjemné mestské bývanie v 99 vzdušných, komfortných a presvetlených bytových jednotkách. Všetky byty majú racionálne výmery, premyslené efektívne dispozičné riešenia, sú vzdušné, presvetlené, komfortné a s nádherným výhľadom.

Slnečné bývanie

v zelenom prostredí

Fotografia

Moderné bývanie

Projekt Bytového domu CORVUS MALACKY je rozdelený do troch etáp, ktoré budú postupne predstavené a uvádzané do predaja. Kvalita architektúry sa odráža aj v prevedení samotných obytných priestorov. Všetky byty majú racionálne výmery, premyslené efektívne dispozičné riešenia, sú vzdušné, presvetlené, komfortné a s nádherným výhľadom. Samozrejmosťou sú parkovacie miesta a skladové priestory pre každý byt a bezbariérový prístup z ulice.

Fotografia

Architektúra

Pri architektonickom stvárnení bytového domu je čitateľná snaha o moderné, funkčné riešenie s ohľadom na danú lokalitu. Bytový dom Vám prináša najnovšie trendy v architektúre moderného bývania. Zeleň a smart riešenia dodávajú projektu jeho jedinečnosť, modernosť a nadčasovosť.

Fotografia

Dostupná lokalita

Projekt vytvára svojim obyvateľom optimálnu
dopravnú situáciu. Blízke prepojenie na diaľnicu s dostupnosťou hlavného mesta do 30 minút či komfortná 5-minútová vzdialenosť do centra Malaciek pridáva projektu ďalšiu hodnotu.

Fotografia

Smart Ready byty

CORVUS MALACKY ponúka svojím novým rezidentom vo vybraných bytoch ľahko nastaviteľný smart home, ktorý si hravo poradí s technológiami, ktoré výrazne optimalizujú vaše náklady na bývanie vo vysokom komforte. V objekte bytového domu je elektroinštalácia prispôsobená pre  technológie SMART do bytov od spoločnosti Hevolta.

Štandard

ikona

Kvalitný štandard v cene bytov

Bytový štandard je tvorený kvalitnými materiálmi a zariadeniami od prvotriednych dodávateľov SIKO (obklady, dlažby a zariaďovacie predmety), Jutex (parkety a dvere), HEVOLTA (smart technológie). Dôraz je kladený najmä na dizajn, funkčnosť a kvalitu jednotlivých prvkov. Neoddeliteľnou súčasťou ako pri všetkých projektoch je podlahové vykurovanie, klimatizácia,  vonkajšie elektrické žalúzie a príprava na nabíjačky pre elektromobily.

ikona

Čo máte v cene?

 

  • dvere a podlahy – Jutex
  • obklady, dlažba a sanita – SIKO
  • klimatizácia s pripojením na wifi
  • smart technológie – Hevolta
  • elektrické podlahové vykurovanie
  • externé žalúzie

Časový harmonogram

ikona

Zahájenie
stavby

ikona

Dokončenie
hrubej stavby

ikona

Dokončenie
výstavby

ikona

Predpokladaný termín
kolaudácie

ikona

Odovzdávanie
bytov

Prvá etapa SO101.A
04/2020
10/2020
09/2021
12/2021
1Q/2022
Druhá etapa SO101.B
09/2021
04/2022
04/2023
05/2023
3Q/2023
Tretia etapa SO102
01/2022
09/2022
07/2023
08/2023
4Q/2023

Dokumenty

Technický popis stavby
Označenie parkovacích státí
Energetický certifikát 1.etapa
Reklamačný formulár
Parkovacie státia

Financovanie

Pár krokov a bývate v novom!

Financovanie ikona

1. Predrezervácia nehnuteľnosti

Ak ste si vybrali svoju vysnívanú nehnuteľnosť v projekte CORVUS MALACKY, dohodneme sa na nezáväznej predrezervácii, aby vám ju niekto spod nosa nevyfúkol. Predrezervácia trvá 5 kalendárnych dní.

Financovanie ikona

2. Rezervačná zmluva

Už ste sa rozhodli? Podpíšeme teda spolu Rezervačnú zmluvu k nehnuteľnosti a zároveň uhradíte rezervačný poplatok 5 000€. Táto suma sa započítava do celkovej kúpnej ceny. Rezervačná zmluva vám zaručí, že vám nehnuteľnosť podržíme nasledujúcich 30 dní.

Financovanie ikona

3. Zmluva o budúcej zmluve a prvá splátka

Počas trvania rezervácie vám pripravíme ZOBZ, ktorú následne podpíšeme a do 5 dní zaplatíte 20 % z celkovej kúpnej ceny.

Financovanie ikona

4. Zmluva o prevode vlastníctva

Po získaní právoplatného kolaudačného rozhodnutia, súpisného a orientačného čísla ako i zápisu projektu na kataster vám budeme informovať o termíne uzatvorenia Zmluvy o prevode vlastníctva s úhradou druhej splátky kúpnej ceny (80%). Po uhradení celkovej kúpnej ceny kupujúcim podáme návrh na vklad na príslušný katastrálny odbor.

Financovanie ikona

5. Prebratie bytu

Do 14 dní po podpise Zmluvy o prevode vlastníctva a zaplatení celej kúpnej ceny s vami spíšeme preberací protokol a odovzdáme vám váš nový byt.

Financovanie ikona

Garancia fixnej ceny

Po podpise rezervačnej zmluvy Vám garantujeme fixnú kúpnu cenu nehnuteľnosti, ktorá sa ani následným navyšovaním stavebných materiálov nebude meniť.

Financujúce banky

Využite výhodné podmienky financovania bývania, ktoré pre Vás pripravili financujúce banky projektu:

Developer

Spoločnosť ATOPS Development Corvus s. r. o.  je súčasťou  investično – developerskej skupiny ATOPS Development s.r.o., ktorá úspešne pôsobí v oblasti  zhodnocovaní pozemkov a výstavby nehnuteľností už niekoľko rokov. Jedinečnosť našej činnosti spočíva v poskytovaní komplexných služieb od navrhnutia projektu cez realizáciu inžinierskych sietí a výstavbu nehnuteľností, až po predaj.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je výber pozemkov a nehnuteľností vo vhodných lokalitách, ich následné zhodnotenie s cieľom budúceho predaja konečnému užívateľovi, prípadne investorovi.

Zameriavame sa na zhodnocovanie pozemkov a na development bytových projektov. Projekty sú situované prevažne v okolí Bratislavy a v rámci západného Slovenska.