O projekte

CORVUS MALACKY predstavuje príjemné mestské bývanie v 99 komfortných bytových jednotkách vo vysokom štandarde vyhotovenia a predpríprave na smart technológie.  Ku každému bytu prislúcha parkovacie státie a pivničná kobka, takže ani o tento priestor sa nemusíte starať. My už sme sa postarali za vás. Zeleň je vždy na blízku. Okrem výhľadu na borovicové lesy CORVUS MALACKY ponúka zeleň aj oveľa bližšie – prízemné byty majú predzáhradku, byty na 2NP a 3NP disponujú balkónmi a byty na najvyššom poschodí pripravujeme so zelenými, bezúdržbovými terasami. No a technológiami nadupaný byt doplníme o elektronabíjačky pre vaše autíčka. CORVUS MALACKY je situovaný tak, aby ste mali do centra vždy blízko a napriek tomu si dennodenne vychutnávali blízkosť prírody a relax v nej.

Úvodná fotografia

Čo všetko dokáže Smart domácnosť

Benefity projektu

ikona benefitu

Občianska
vybavenosť

Či už potrebujete zájsť na nákupy, k lekárovi, zaviesť deti do školy alebo škôlky, všetko je po ruke. Projekt CORVUS MALACKY sa nachádza len 5 minút od Malaciek.

ikona benefitu

Vysoký
štandard

Veríme, že si zaslúžite dostať viac. A pretože kvalitné vybavenie robí z vášho bytu lepšie miesto pre život.

ikona benefitu

Napojenie
na cyklotrasy

Bytový dom CORVUS MALACKY má priame napojenie na väčšinu cyklotrás v okolí mesta Malacky. Vyraziť na bicykel do prírody nebolo nikdy jednoduchšie.

ikona benefitu

Prepojenie mesta
s prírodou

Jedinečnosťou lokality projektu CORVUS MALACKY je najmä spojenie krásnej prírody a zároveň bezprostrednej blízkosti mesta. Svojím atraktívnym prostredím tak poskytuje novým obyvateľom množstvo zaujímavých alternatív trávenia voľného času.

ikona benefitu

Kompletná
infraštruktúra

Adekvátne riešená infraštruktúra, kvalitné vlakové a autobusové spojenie, jednoduché napojenie na diaľničný privádzač a len niekoľko minút od hlavného mesta.

ikona benefitu

Pestrá
ponuka bytov

Projekt Bytového domu CORVUS MALACKY predstavuje príjemné mestské bývanie v 99 vzdušných, komfortných a presvetlených bytových jednotkách. Všetky byty majú racionálne výmery, premyslené efektívne dispozičné riešenia, sú vzdušné, presvetlené, komfortné a s nádherným výhľadom.

Slnečné bývanie

v zelenom prostredí

Fotografia

Moderné bývanie

Projekt Bytového domu CORVUS MALACKY je rozdelený do troch etáp, ktoré budú postupne predstavené a uvádzané do predaja. Kvalita architektúry sa odráža aj v prevedení samotných obytných priestorov. Všetky byty majú racionálne výmery, premyslené efektívne dispozičné riešenia, sú vzdušné, presvetlené, komfortné a s nádherným výhľadom. Samozrejmosťou sú parkovacie miesta a skladové priestory pre každý byt a bezbariérový prístup z ulice.

Fotografia

Architektúra

Pri architektonickom stvárnení bytového domu je čitateľná snaha o moderné, funkčné riešenie s ohľadom na danú lokalitu. Bytový dom Vám prináša najnovšie trendy v architektúre moderného bývania. Zeleň a smart riešenia dodávajú projektu jeho jedinečnosť.

Fotografia

Dostupná lokalita

Projekt vytvára svojim obyvateľom optimálnu
dopravnú situáciu. Blízke prepojenie na diaľnicu s dostupnosťou hlavného mesta do 30 minút či komfortná 5-minútová vzdialenosť do centra Malaciek pridáva projektu ďalšiu hodnotu.

Fotografia

Smart Ready byty

CORVUS MALACKY ponúkne svojím novým rezidentom ľahko nastaviteľný smart home, ktorý si hravo poradí so všetkými technológiami, ktoré výrazne optimalizujú všetky náklady na bývanie vo vysokom komforte. V celom objekte bytového domu bude elektroinštalácia prispôsobená pre inštaláciu technológie SMART bytov. Smart inštalácie bude možné následne nainštalovať do jednotlivých domácností v rôznych variantoch.

Štandard

ikona

Kvalitný štandard v cene bytov

Bytový štandard je tvorený kvalitnými materiálmi a zariadeniami od prvotriednych dodávateľov Eden (obklady, dlažby a zariaďovacie predmety) a Jutex (parkety a dvere). Dôraz je kladený najmä na dizajn, funkčnosť a kvalitu jednotlivých prvkov. Neoddeliteľnou súčasťou ako pri všetkých projektoch je podlahové vykurovanie, klimatizácia,  predpríprava na elektrické žalúzie a nabíjačky pre elektromobily.

ikona

Čo máte v cene?

 

 

  • dvere a podlahy – Jutex
  • obklady, dlažba a sanita – Eden
  • klimatizácia – Baxi Astra 35
  • elektrické podlahové vykurovanie
  • predpríprava na externé žalúzie

Časový harmonogram

ikona
04/2020

Zahájenie
stavby

ikona
10/2020

Dokončenie
hrubej stavby

ikona
09/2021

Dokončenie
výstavby

ikona
10/2021

Predpokladaný termín
kolaudácie

ikona
12/2021

Odovzdávanie
bytov

Dokumenty

Technický popis stavby

Financovanie

Pár krokov a bývate v novom!

Financovanie ikona

1. Predrezervácia nehnuteľnosti

Ak ste si vybrali svoju vysnívanú nehnuteľnosť v projekte CORVUS MALACKY, dohodneme sa na nezáväznej predrezervácii, aby vám ju niekto spod nosa nevyfúkol. Predrezervácia trvá 5 kalendárnych dní.

Financovanie ikona

2. Rezervačná zmluva

Už ste sa rozhodli? Podpíšeme teda spolu Rezervačnú zmluvu k nehnuteľnosti a zároveň uhradíte rezervačný poplatok 5 000€. Táto suma sa započítava do celkovej kúpnej ceny. Rezervačná zmluva vám zaručí, že vám nehnuteľnosť podržíme nasledujúcich 30 dní.

Financovanie ikona

3. Zmluva o budúcej zmluve a prvá splátka

Počas trvania rezervácie vám pripravíme ZOBZ, ktorú následne podpíšeme a do 5 dní zaplatíte 20 % z celkovej kúpnej ceny.

Financovanie ikona

4. Zmluva o prevode vlastníctva

Po získaní právoplatného kolaudačného rozhodnutia, súpisného a orientačného čísla ako i zápisu projektu na kataster vám budeme informovať o termíne uzatvorenia Zmluvy o prevode vlastníctva s úhradou druhej splátky kúpnej ceny (80%). Po uhradení celkovej kúpnej ceny kupujúcim podáme návrh na vklad na príslušný katastrálny odbor.

Financovanie ikona

5. Prebratie bytu

Do 14 dní po podpise Zmluvy o prevode vlastníctva a zaplatení celej kúpnej ceny s vami spíšeme preberací protokol a odovzdáme vám váš nový byt.

Financujúce banky

Využite výhodné podmienky financovania bývania, ktoré pre Vás pripravili financujúce banky projektu:

Developer

Spoločnosť ATOPS Development Corvus s. r. o.  je súčasťou  investično – realizačnej skupiny ATOPS Development s.r.o., ktorá úspešne pôsobí v oblasti  zhodnocovaní pozemkov a výstavby nehnuteľností už niekoľko rokov. Jedinečnosť našej činnosti spočíva v poskytovaní komplexných služieb od navrhnutia projektu cez realizáciu inžinierskych sietí a výstavbu nehnuteľností, až po predaj.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je výber pozemkov a nehnuteľností vo vhodných lokalitách, ich následné zhodnotenie s cieľom budúceho predaja konečnému užívateľovi, prípadne investorovi.

Zameriavame sa na zhodnocovanie pozemkov a na development bytových projektov. Projekty sú situované prevažne v okolí Bratislavy a v rámci západného Slovenska.