O projekte

CORVUS MALACKY predstavuje príjemné mestské bývanie v 99 komfortných bytových jednotkách vo vysokom štandarde vyhotovenia  a vybrané byty v prevedení smart.  Ku každému bytu prislúcha parkovacie státie a pivničná kobka, takže ani o tento priestor sa nemusíte starať. My už sme sa postarali za vás. Zeleň je vždy na blízku. Okrem výhľadu na borovicové lesy CORVUS MALACKY ponúka zeleň aj oveľa bližšie – prízemné byty majú predzáhradku, byty na 2NP a 3NP disponujú balkónmi a byty na najvyššom poschodí pripravujeme so zelenými, bezúdržbovými terasami. No a technológiami nadupaný byt doplníme o predprípravu na elektronabíjačky pre vaše autíčka. CORVUS MALACKY je situovaný tak, aby ste mali do centra vždy blízko a napriek tomu si dennodenne vychutnávali blízkosť prírody a relax v nej.

Úvodná fotografia

Novinky

Energetický certifikát

01/11/2021

Doklad o kvalitatívnych energetických vlastnostiach budovy nám vyšiel na najlepšiu možnú  hodnotu – teda A0. Posudzuje, aká je úroveň energetického hospodárstva budovy z hľadiska potreby energií na ohrev vody, vykurovanie, vzduchotechniku, klimatizáciu … nájdete ho v dokumentoch.

Príprava na II.etapu

01/09/2021

Prvá etapa je už takmer hotová a my sme sa s vervou pustili do výstavby druhej etapy. Upravili sme terén a zahájili sme výkopové práce pre základovú dosku.

Zábradlia na terasách

01/08/2021

Fasáda je už kompletná a my sme osadili krásne zábradlia na všetky balkóny a terasy.

Obklady a dlažby

01/05/2021

Prechádzame na úpravu interiérov a pracujeme na obkladoch a dlažbách v jednotlivých bytoch, ktoré máme od spoločnosti EDEN. Ten bude v kúpelniach a WC vrámci štandardu.

Príprava fasády

01/03/2021

Naši majstri začínajú pracovať na fasáde bytového domu, už to budeme mať opäť trochu krajšie 🙂

Čo všetko dokáže Smart domácnosť

Benefity projektu

ikona benefitu

Občianska
vybavenosť

Či už potrebujete zájsť na nákupy, k lekárovi, zaviesť deti do školy alebo škôlky, všetko je po ruke. Projekt CORVUS MALACKY sa nachádza len 5 minút od Malaciek.

ikona benefitu

Vysoký
štandard

Veríme, že si zaslúžite dostať viac. A pretože kvalitné vybavenie robí z vášho bytu lepšie miesto pre život.

ikona benefitu

Napojenie
na cyklotrasy

Bytový dom CORVUS MALACKY má priame napojenie na väčšinu cyklotrás v okolí mesta Malacky. Vyraziť na bicykel do prírody nebolo nikdy jednoduchšie.

ikona benefitu

Prepojenie mesta
s prírodou

Jedinečnosťou lokality projektu CORVUS MALACKY je najmä spojenie krásnej prírody a zároveň bezprostrednej blízkosti mesta. Svojím atraktívnym prostredím tak poskytuje novým obyvateľom množstvo zaujímavých alternatív trávenia voľného času.

ikona benefitu

Kompletná
infraštruktúra

Adekvátne riešená infraštruktúra, kvalitné vlakové a autobusové spojenie, jednoduché napojenie na diaľničný privádzač a len niekoľko minút od hlavného mesta.

ikona benefitu

Pestrá
ponuka bytov

Projekt Bytového domu CORVUS MALACKY predstavuje príjemné mestské bývanie v 99 vzdušných, komfortných a presvetlených bytových jednotkách. Všetky byty majú racionálne výmery, premyslené efektívne dispozičné riešenia, sú vzdušné, presvetlené, komfortné a s nádherným výhľadom.

Slnečné bývanie

v zelenom prostredí

Fotografia

Moderné bývanie

Projekt Bytového domu CORVUS MALACKY je rozdelený do troch etáp, ktoré budú postupne predstavené a uvádzané do predaja. Kvalita architektúry sa odráža aj v prevedení samotných obytných priestorov. Všetky byty majú racionálne výmery, premyslené efektívne dispozičné riešenia, sú vzdušné, presvetlené, komfortné a s nádherným výhľadom. Samozrejmosťou sú parkovacie miesta a skladové priestory pre každý byt a bezbariérový prístup z ulice.

Fotografia

Architektúra

Pri architektonickom stvárnení bytového domu je čitateľná snaha o moderné, funkčné riešenie s ohľadom na danú lokalitu. Bytový dom Vám prináša najnovšie trendy v architektúre moderného bývania. Zeleň a smart riešenia dodávajú projektu jeho jedinečnosť, modernosť a nadčasovosť.

Fotografia

Dostupná lokalita

Projekt vytvára svojim obyvateľom optimálnu
dopravnú situáciu. Blízke prepojenie na diaľnicu s dostupnosťou hlavného mesta do 30 minút či komfortná 5-minútová vzdialenosť do centra Malaciek pridáva projektu ďalšiu hodnotu.

Fotografia

Smart Ready byty

CORVUS MALACKY ponúka svojím novým rezidentom vo vybraných bytoch ľahko nastaviteľný smart home, ktorý si hravo poradí s technológiami, ktoré výrazne optimalizujú vaše náklady na bývanie vo vysokom komforte. V objekte bytového domu je elektroinštalácia prispôsobená pre  technológie SMART do bytov od spoločnosti Tap Home.

Štandard

ikona

Kvalitný štandard v cene bytov

Bytový štandard je tvorený kvalitnými materiálmi a zariadeniami od prvotriednych dodávateľov Eden (obklady, dlažby a zariaďovacie predmety), Jutex (parkety a dvere), Tap Home (smart technológie). Dôraz je kladený najmä na dizajn, funkčnosť a kvalitu jednotlivých prvkov. Neoddeliteľnou súčasťou ako pri všetkých projektoch je podlahové vykurovanie, klimatizácia,  vonkajšie elektrické žalúzie a príprava na nabíjačky pre elektromobily.

ikona

Čo máte v cene?

 

 

  • dvere a podlahy – Jutex
  • obklady, dlažba a sanita – Eden
  • klimatizácia – Baxi Astra 35
  • smart technológie – Tap Home
  • elektrické podlahové vykurovanie
  • externé žalúzie

Časový harmonogram

ikona

Zahájenie
stavby

ikona

Dokončenie
hrubej stavby

ikona

Dokončenie
výstavby

ikona

Predpokladaný termín
kolaudácie

ikona

Odovzdávanie
bytov

Prvá etapa – SO101.A
04/2020
10/2020
09/2021
12/2021
1Q/2022
Druhá etapa – SO101.B
09/2021
04/2022
04/2023
05/2023
3Q/2023

Dokumenty

Technický popis stavby
Označenie parkovacích státí
Energetický certifikát 1.etapa

Financovanie

Pár krokov a bývate v novom!

Financovanie ikona

1. Predrezervácia nehnuteľnosti

Ak ste si vybrali svoju vysnívanú nehnuteľnosť v projekte CORVUS MALACKY, dohodneme sa na nezáväznej predrezervácii, aby vám ju niekto spod nosa nevyfúkol. Predrezervácia trvá 5 kalendárnych dní.

Financovanie ikona

2. Rezervačná zmluva

Už ste sa rozhodli? Podpíšeme teda spolu Rezervačnú zmluvu k nehnuteľnosti a zároveň uhradíte rezervačný poplatok 5 000€. Táto suma sa započítava do celkovej kúpnej ceny. Rezervačná zmluva vám zaručí, že vám nehnuteľnosť podržíme nasledujúcich 30 dní.

Financovanie ikona

3. Zmluva o budúcej zmluve a prvá splátka

Počas trvania rezervácie vám pripravíme ZOBZ, ktorú následne podpíšeme a do 5 dní zaplatíte 20 % z celkovej kúpnej ceny.

Financovanie ikona

4. Zmluva o prevode vlastníctva

Po získaní právoplatného kolaudačného rozhodnutia, súpisného a orientačného čísla ako i zápisu projektu na kataster vám budeme informovať o termíne uzatvorenia Zmluvy o prevode vlastníctva s úhradou druhej splátky kúpnej ceny (80%). Po uhradení celkovej kúpnej ceny kupujúcim podáme návrh na vklad na príslušný katastrálny odbor.

Financovanie ikona

5. Prebratie bytu

Do 14 dní po podpise Zmluvy o prevode vlastníctva a zaplatení celej kúpnej ceny s vami spíšeme preberací protokol a odovzdáme vám váš nový byt.

Financujúce banky

Využite výhodné podmienky financovania bývania, ktoré pre Vás pripravili financujúce banky projektu:

Developer

Spoločnosť ATOPS Development Corvus s. r. o.  je súčasťou  investično – developerskej skupiny ATOPS Development s.r.o., ktorá úspešne pôsobí v oblasti  zhodnocovaní pozemkov a výstavby nehnuteľností už niekoľko rokov. Jedinečnosť našej činnosti spočíva v poskytovaní komplexných služieb od navrhnutia projektu cez realizáciu inžinierskych sietí a výstavbu nehnuteľností, až po predaj.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je výber pozemkov a nehnuteľností vo vhodných lokalitách, ich následné zhodnotenie s cieľom budúceho predaja konečnému užívateľovi, prípadne investorovi.

Zameriavame sa na zhodnocovanie pozemkov a na development bytových projektov. Projekty sú situované prevažne v okolí Bratislavy a v rámci západného Slovenska.