O projekte

CORVUS MALACKY predstavuje príjemné mestské bývanie v 99 komfortných bytových jednotkách vo vysokom štandarde vyhotovenia  a vybrané byty v prevedení smart.  Ku každému bytu prislúcha parkovacie státie a pivničná kobka, takže ani o tento priestor sa nemusíte starať. My už sme sa postarali za vás. Zeleň je vždy na blízku. Okrem výhľadu na borovicové lesy CORVUS MALACKY ponúka zeleň aj oveľa bližšie – prízemné byty majú predzáhradku, byty na 2NP a 3NP disponujú balkónmi a byty na najvyššom poschodí pripravujeme so zelenými, bezúdržbovými terasami. Dostupnosť bytov zaručuje výťah umiestnený vo všetkých vstupoch do jednotlivých bytového domu.  No a technológiami nadupaný byt doplníme o predprípravu na elektronabíjačky pre vaše autíčka. CORVUS MALACKY je situovaný tak, aby ste mali do centra vždy blízko a napriek tomu si dennodenne vychutnávali blízkosť prírody a relax v nej.

Úvodná fotografia

Novinky

Byty SO 101B skolaudované

27/09/2023

Oznamujeme vám úspešné dokončenie kolaudácie bytového domu SO 101B Corvus Malacky s 30 bytmi a 3 apartmánmi. Všetky technické normy a bezpečnostné požiadavky boli splnené. Byty sú pripravené na odovzdanie a noví majitelia sa môžu tešiť na kvalitné a bezpečné bývanie.

Blížime sa do finále

15/05/2023

Bytový dom 101B – druhá etapa už pozná dátum záverečnej skúšky. Ňou je kolaudačné konanie, kedy sa team odborníkov príde fyzicky pozrieť na stavbu a preštuduje si všetky dokumenty s ňou spojené. My finišujeme v interiéroch tak, aby na začiatok júna bolo všetko tip-top. Kladieme dlažby, obklady i sanitu, realizujeme osádzame dvere i exteriérové žalúzie.

Aby ste boli v bezpečí

04/04/2023

Po ukončení prác na fasáde prišli na rad zábradlia na balkónoch a terasách. Je to prvok, ktorý na jednej strane dotvára charakter a design bytového domu, na druhej strane má bezpečnostný charakter. Zvoliť ho tak, aby bol oku lahodiaci a zároveň plnil bezpečnostnú úlohu bolo v rukách projektanta a musíme povedať, že sa s tým krásne vyhral.

Už vám do bytu nenaprší

06/02/2023

Všetky okná máme už osadené a začali sme s montážou žalúziových kastlíkov. Veď predsa váš nový smart byt v bytovom komplexe Corvus Malacky bude mať vonkajšie elektrické žalúzie.

Novinky po poschodiach

11/01/2023

Každé poschodie má iné novinky. V bytovom dome 101B sme sa na 1 a 2 podlaží  pustili do realizácie podlahovej izolácie a na 3 a 4 podlaží do omietok. No spoločné pre všetky poschodia máme to, že sme ukončili realizáciu hrubých rozvodov elektriky, vody, kanalizácie a vzduchotechniky.

Finalizácia vnútorných rozvodov

01/12/2022

Neustále posúvame stavbu k finálnemu ukončeniu. Na II.etape projektu – objekt 101B sme dokončili  hrubú montáž rozvodov elektriky, vody, vzduchotechniky a kanalizácie. Taktiež sme osadili všetky okná. Na III.etape výstavby – objekt 102 –  ukončujeme hrubú stavbu – obvodové murivá, vnútorné priečky i priečky bytov. Postupne osádzame aj okná.

 

Osádzanie zábradlí SO 101B

03/10/2022

Tešíme sa z toho, že hrubú stavbu objektu SO101B už máme dokončenú a teraz nastáva časť kedy sa venujeme detailom. Tento mesiac sme osádzali zábradlia na terasové byty a čaká nás zateplenie objektu. Napredujeme podľa harmonogramu.

Babie leto v Corvus Malacky

01/10/2022

Takéto počasie nám maximálne vyhovuje. Tešíme sa nielen zo slnečných lúčov, ale aj z toho ako krásne nám napreduje stavba. Mesiac po mesiaci vidíme veľký pokrok. Ukončenie hrubej stavby i okenné výplne na objekte 101B , dokončovanie nosných stien na objekte 102 a samozrejme zeleň, ktorá dotvára príjemnú atmosféru.

2. a 3. etapa výstavby

01/06/2022

Letné počasie a teploty nám pomáhajú aby sme s výstavbou napredovali a preto sa môžeme pochváliť ukončeným 3. nadzemným podlažím v objekte 101B a ukončeným 1. nadzemným podlažím v objekte 102.

Základy pre 3.etapu

02/05/2022

Založili sme základovú dosku pre tretiu etapu, ktorá je potrebné aby vyzrela a budeme pokračovať prvým nadzemným podlažím.

Odovzdávanie bytov 1.etapy

01/04/2022

Prvá etapa bytového domu Corvus Malacky je zrealizovaná, skolaudovaná a v súčasnej dobe odovzdávame byty prvým klientom. Okrem voňavých, nových bytov ich čaká príjemný darček v podobe vínneho setu a originálny obrázok od malej umelkyne.

Jarná výsadba

15/03/2022

Jarné počasie  nám už dovolilo v plnom nasadení pripraviť okolie prvej etapy tak, aby boli spokojní aj najnáročnejší a my sme si mohli povedať  – máme všetko hotové. S pomocou záhradkárov sme naplánovali a práve realizujeme výsadbu stromov a úpravu exteriérových plôch tak, aby jar bola krásne zelená a svieža.

Elektronabíjačky pre autá

15/02/2022

Mysleli sme aj na klientov, ktorí jazdia ekologicky. A preto sme pre nich v našom projekte urobili predprípravu na elektronabíjačky pre autá. Viac informácií o tom, ktoré sú to a ako ich dať do prevádzky vám poskytne správca alebo predajca.

 

Pokračujeme – II.etapa

10/02/2022

Prvá etapa je úspešne za nami a my pokračujeme ďalej vo výstavbe druhej etapy, kde pripravujeme bývanie pre ďalších 33 klientov. Základová doska už je vyzretá a my začíname s murovaním obvodového muriva pre ďalšie byty.

Máme skolaudované

09/02/2022

Prvá etapa výstavby je už ukončená a našim vysvedčením je PRÁVOPLATNÉ KOLAUDAČNÉ ROZHODNUTIE. Áno, pripravili sme krásne bývanie pre prvých 32 klientov, ktorí sa už o chvíľu prídu nasťahovať a budú projekt Corvus Malacky nazývať svojim domovom.

Vzorový byt

01/12/2021

Pre našich budúcich klientov sme pripravili aj vzorový byt, kde sa môžu prísť spolu s predajcom pozrieť na kvalitu prevedenia – či už použitých materiálov, ale aj premyslenú dispozíciu, či neopakoveteľné výhľady do borovicových lesov.

Energetický certifikát

01/11/2021

Doklad o kvalitatívnych energetických vlastnostiach budovy nám vyšiel na najlepšiu možnú  hodnotu – teda A0. Posudzuje, aká je úroveň energetického hospodárstva budovy z hľadiska potreby energií na ohrev vody, vykurovanie, vzduchotechniku, klimatizáciu … nájdete ho v dokumentoch.

Príprava na II.etapu

01/09/2021

Prvá etapa je už takmer hotová a my sme sa s vervou pustili do výstavby druhej etapy. Upravili sme terén a zahájili sme výkopové práce pre základovú dosku.

Zábradlia na terasách

01/08/2021

Fasáda je už kompletná a my sme osadili krásne zábradlia na všetky balkóny a terasy.

Obklady a dlažby

01/05/2021

Prechádzame na úpravu interiérov a pracujeme na obkladoch a dlažbách v jednotlivých bytoch, ktoré máme od spoločnosti EDEN. Ten bude v kúpelniach a WC vrámci štandardu.

Príprava fasády

01/03/2021

Naši majstri začínajú pracovať na fasáde bytového domu, už to budeme mať opäť trochu krajšie 🙂

Čo všetko dokáže Smart domácnosť

Benefity projektu

ikona benefitu

Občianska
vybavenosť

Či už potrebujete zájsť na nákupy, k lekárovi, zaviesť deti do školy alebo škôlky, všetko je po ruke. Projekt CORVUS MALACKY sa nachádza len 5 minút od Malaciek.

ikona benefitu

Vysoký
štandard

Veríme, že si zaslúžite dostať viac. A pretože kvalitné vybavenie robí z vášho bytu lepšie miesto pre život.

ikona benefitu

Napojenie
na cyklotrasy

Bytový dom CORVUS MALACKY má priame napojenie na väčšinu cyklotrás v okolí mesta Malacky. Vyraziť na bicykel do prírody nebolo nikdy jednoduchšie.

ikona benefitu

Prepojenie mesta
s prírodou

Jedinečnosťou lokality projektu CORVUS MALACKY je najmä spojenie krásnej prírody a zároveň bezprostrednej blízkosti mesta. Svojím atraktívnym prostredím tak poskytuje novým obyvateľom množstvo zaujímavých alternatív trávenia voľného času.

ikona benefitu

Kompletná
infraštruktúra

Adekvátne riešená infraštruktúra, kvalitné vlakové a autobusové spojenie, jednoduché napojenie na diaľničný privádzač a len niekoľko minút od hlavného mesta.

ikona benefitu

Pestrá
ponuka bytov

Projekt Bytového domu CORVUS MALACKY predstavuje príjemné mestské bývanie v 99 vzdušných, komfortných a presvetlených bytových jednotkách. Všetky byty majú racionálne výmery, premyslené efektívne dispozičné riešenia, sú vzdušné, presvetlené, komfortné a s nádherným výhľadom.

Slnečné bývanie

v zelenom prostredí

Fotografia

Moderné bývanie

Projekt Bytového domu CORVUS MALACKY je rozdelený do troch etáp, ktoré budú postupne predstavené a uvádzané do predaja. Kvalita architektúry sa odráža aj v prevedení samotných obytných priestorov. Všetky byty majú racionálne výmery, premyslené efektívne dispozičné riešenia, sú vzdušné, presvetlené, komfortné a s nádherným výhľadom. Samozrejmosťou sú parkovacie miesta a skladové priestory pre každý byt a bezbariérový prístup z ulice. Bezbariérový je aj vstup do bytov prostredníctvom výťahov umiestnených v každom vstupe do bytového domu.

Fotografia

Architektúra

Pri architektonickom stvárnení bytového domu je čitateľná snaha o moderné, funkčné riešenie s ohľadom na danú lokalitu. Bytový dom Vám prináša najnovšie trendy v architektúre moderného bývania. Zeleň a smart riešenia dodávajú projektu jeho jedinečnosť, modernosť a nadčasovosť.

Fotografia

Dostupná lokalita

Projekt vytvára svojim obyvateľom optimálnu
dopravnú situáciu. Blízke prepojenie na diaľnicu s dostupnosťou hlavného mesta do 30 minút či komfortná 5-minútová vzdialenosť do centra Malaciek pridáva projektu ďalšiu hodnotu.

Fotografia

Smart Ready byty

CORVUS MALACKY ponúka svojím novým rezidentom vo vybraných bytoch ľahko nastaviteľný smart home, ktorý si hravo poradí s technológiami, ktoré výrazne optimalizujú vaše náklady na bývanie vo vysokom komforte. V objekte bytového domu je elektroinštalácia prispôsobená pre  technológie SMART do bytov od spoločnosti Hevolta.

Štandard

ikona

Kvalitný štandard v cene bytov

Bytový štandard je tvorený kvalitnými materiálmi a zariadeniami od prvotriednych dodávateľov SIKO (obklady, dlažby a zariaďovacie predmety), Jutex (parkety a dvere), HEVOLTA (smart technológie). Dôraz je kladený najmä na dizajn, funkčnosť a kvalitu jednotlivých prvkov. Neoddeliteľnou súčasťou ako pri všetkých projektoch je podlahové vykurovanie, klimatizácia,  vonkajšie elektrické žalúzie a príprava na nabíjačky pre elektromobily.

ikona

Čo máte v cene?

 

  • dvere a podlahy – Jutex
  • obklady, dlažba a sanita – SIKO
  • klimatizácia s pripojením na wifi
  • smart technológie – Hevolta
  • elektrické podlahové vykurovanie
  • exteriérové elektrické žalúzie
  • výťah pre 8 osôb

Časový harmonogram

ikona

Zahájenie
stavby

ikona

Dokončenie
hrubej stavby

ikona

Dokončenie
výstavby

ikona

Predpokladaný termín
kolaudácie

ikona

Odovzdávanie
bytov

Prvá etapa SO101.A
04/2020
10/2020
09/2021
12/2021
1Q/2022
Druhá etapa SO101.B
09/2021
04/2022
04/2023
06/2023
3Q/2023
Tretia etapa SO102
01/2022
09/2022
07/2023
08/2023
4Q/2023

Dokumenty

Technický popis stavby
Energetický certifikát 1.etapa
Reklamačný formulár
Parkovacie státia
Kolaudačné rozhodnutie – bytový dom Corvus SO 101B
Energetický certifikát 2. etapa – SO 101B a 3. etapa – SO 102

Developer

Spoločnosť ATOPS Development Corvus s. r. o.  je súčasťou  investično – developerskej skupiny ATOPS Development s.r.o., ktorá úspešne pôsobí v oblasti  zhodnocovaní pozemkov a výstavby nehnuteľností už niekoľko rokov. Jedinečnosť našej činnosti spočíva v poskytovaní komplexných služieb od navrhnutia projektu cez realizáciu inžinierskych sietí a výstavbu nehnuteľností, až po predaj.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je výber pozemkov a nehnuteľností vo vhodných lokalitách, ich následné zhodnotenie s cieľom budúceho predaja konečnému užívateľovi, prípadne investorovi.

Zameriavame sa na zhodnocovanie pozemkov a na development bytových projektov. Projekty sú situované prevažne v okolí Bratislavy a v rámci západného Slovenska.