Lokalita

Bývanie v tejto lokalite spája atribúty slnečného, pokojného bývania s výhodami mesta a jeho blízkosti. Moderná architektúra, čisté línie, variabilita vnútorných priestorov a nadštandardné prevedenie spoločne s výnimočnosťou lokality vytvárajú dokonalé podmienky pre kvalitné bývanie.

Na lokalite záleží

Fotografia

Napojenie na D2 a cyklotrasa

Je plánovaná diaľničná križovatka D2 – Rohožník, čím bude dostupnosť ešte lepšia. Dobre riešená infraštruktúra, vlakové či autobusové spojenie znamená, že do hlavného mesta sa dostanete rýchlo. Finančne sme sa spolupodieľali aj na budovaní plánovanej cyklotrasy a prepojení starej rezidenčnej zástavby Na majeri s mestom. Bytový dom CORVUS MALACKY má však už teraz priame napojenie na väčšinu cyklotrás v okolí mesta Malacky.

Fotografia

Príroda
na dosah

Určite poznáte ten pocit, keď si potrebuje vydýchnuť po namáhavom dni alebo týždni. Nechcete byť ničím a nikým rušení a iba tak si užívať pokoj vôkol vás? Ponúkame vám bývanie v tichom prostredí s najkrajším výhľadom v širokom okolí. Tu načerpáte potrebnú silu, zrelaxujete telo i dušu dosýtosti. Priestor na prechádzky po lese ponúknu lokality ako Támerov borník, Kramárka alebo Krivá breza .

Fotografia

Skvelé zázemie

Projekt CORVUS MALACKY znamená objavenie nového životného štýlu spojeného s aktívnym relaxom. V dnešnej dobe tak často vyhľadávaný – kedy si chce človek po práci oddýchnuť a zrelaxovať čo najbližšie k sviežej prírode, ale stále s výhodami mesta a technológií. Táto lokalita vám to v maximálnej miere ponúka.

Fotografia

Občianska
vybavenosť

Lokalita projektu CORVUS MALACKY ponúka pohodlnú dostupnosť do mesta a napojenie na diaľnicu. Dostupné sú napríklad jasle, materská škola, základná škola, detské ihrisko, obchody či nemocnica. Projekt je zároveň situovaný v príjemnom prostredí, ktoré okrem zelene ponúka aj výhľad na Malé Karpaty.

Aktivity

Plavecký hrad

Plavecký hrad

Plavecký hrad

Plavecký hrad alebo Plaveč je zrúcanina hradu, ktorá sa nachádza nad obcou Plavecké Podhradie na kopci Pohanská na západnom úpätí Malých Karpát. Pri severnom úbočí sa nachádza vchod do Plaveckej jaskyne.

Hubárčenie

Hubárčenie

Hubárčenie

Hubársky raj kúsok od Malaciek? Takéto miesta sa nachadzajú za Malackami smerom na Studienku. Práve tieto lesy sú ideálne na rast suchohríbov a občas sa o ne doslova potkýnaš.

Zámocký park

Zámocký park

Zámocký park

Zámocký park v Malackách je takmer 30 hektárov veľká plocha rozprestierajúca sa okolo Pálfiovského kaštieľa. Je to veľmi vyhľadávané miesto s nádychom histórie poskytujúce relax, aktívny odpočinok aj športové vyžitie.

Záruby

Záruby

Záruby

Najvyšším vrchom pohoria Malé Karpaty je vrch Záruby, ktorý sa vo svojej plnej kráse vypína do výšky 768 m.n.m neďaleko Smoleníc. Vrch je zároveň centrom rovnomennej prírodnej rezervácie.

Keltské hradisko

Keltské hradisko

Keltské hradisko

Vrh Pohanská sa vypína v západnej časti Malých Karpát v katastri obce Plavecké Podhradie. Na tomto mieste sa kedysi nachádzalo najväčšie keltské mesto na Slovensku.

PEZINSKÁ BABA

PEZINSKÁ BABA

PEZINSKÁ BABA

Pezinská Baba je lyžiarske stredisko na hrebeni Malých Karpát v nadmorskej výške 527 m n. m. Nachádzajú sa tu 3 lyžiarske trate s dĺžkou 500, 700 a 1 000m a 5 vlekov v celkovej kapacite 3 120 osôb za hodinu.