Spájame technológie
s vašim pohodlím

Hevolta predstavuje jedinečné technologické riešenia, ktoré zlepšujú kvalitu bývania a prinášajú výnimočný komfort. Tieto inteligentné produkty sú inšpirované prírodou, vyznačujú sa unikátnym vyhotovením a prvotriednym dizajnom, ktorý obohatí každý priestor.

Fotografia

Termostat

Moderný inteligentný termostat GlasTherm® umožňuje regulovať teplo domova prostredníctvom dotykového displeja alebo aplikácie. Nastavte si režim podľa vlastných preferencií a cíťte sa pohodlne.

termostatom GlasTherm® dokážete všetky funkcie inteligentne ovládať priamo cez dotykový displej ovládača, ale aj prostredníctvom aplikácie pre operačné systémy Android a iOS. Zároveň môžete využiť aj hlasových asistentov Google Home, Amazon Alexa alebo Apple HomeKit.

Pomocou aplikácie HEVOLTA® môžete plnohodnotne ovládať vykurovanie domácnosti aj vtedy, keď nie ste doma.

Fotografia

Smart vypínače
a zásuvky

Univerzálne: Dotykové zariadenia Glasense prinášajú komfortné ovládanie osvetlenia nielen do novostavieb, ale aj do rekonštruovaných starších domov, a to bez nutnosti zásahov do pôvodnej kabeláže.

Dizajnové: Zariadenie tvorí tvrdené kalené sklo s hrúbkou 4mm, ktoré pôsobí nielen moderne a dizajnovo, ale poskytuje aj dokonalú bezpečnosť.

Bezpečné: Tvrdené sklo výrobkov Glasense je odolné voči poškriabaniu a nárazom, je antistatické a vodeodolné.

Fotografia

TowelBoy

Sklenený vykurovací panel TowelBoy® predstavuje unikátne spojenie výkonného kúrenia s elegantným dizajnom, ktoré sa dokonale hodí do každého interiéru.

Vykurovací radiátor TowelBoy® vysuší uteráky a zároveň spoľahlivo vykúri celú kúpeľňu. Je vyrobený z dvoch kusov lesklého tvrdeného skla a kvalitné držiaky z brúseného hliníka v striebornej farbe určite vyvolajú luxusný dojemInteligentné ovládanie a intuitívny displej dodávajú systému iskru nadčasovosti.