-
-

Na lokalite záleží

Image
Príroda na dosah

Určite poznáte ten pocit, keď si potrebuje vydýchnuť po namáhavom dni alebo týždni. Nechcete byť ničím a nikým rušení a iba tak si užívať pokoj vôkol vás? Ponúkame vám bývanie v tichom prostredí s najkrajším výhľadom v širokom okolí. Tu načerpáte potrebnú silu, zrelaxujete telo i dušu dosýtosti. Priestor na prechádzky po lese ponúknu lokality ako Támerov borník, Kramárka alebo Krivá breza .

Image
Všetko máte na dosah

Výhodou projektu CORVUS je aj výborná dopravná napojenosť, reprezentovaná blízkosťou napojenia na diaľnicu. V hlavnom meste ste za 30 minút.

Image
Skvelé zázemie

Projekt CORVUS znamená objavenie nového životného štýlu spojeného s aktívnym relaxom.

Občianska vybavenosť

Lokalita projektu CORVUS ponúka pohodlnú dostupnosť do mesta a napojenie na diaľnicu. Dostupné sú napríklad jasle, materská škola, základná škola, detské ihrisko, obchody či nemocnica. Projekt je zároveň situovaný v príjemnom prostredí, ktoré okrem zelene ponúka aj výhľad na Malé Karpaty.

Image

Aktivity v okolí

null

PLAVECKÝ HRAD

PLAVECKÝ HRAD

Plavecký hrad alebo Plaveč je zrúcanina hradu, ktorá sa nachádza nad obcou Plavecké Podhradie na kopci Pohanská na západnom úpätí Malých Karpát. Pri severnom úbočí sa nachádza vchod do Plaveckej jaskyne.

Image
null

PEZINSKÁ BABA

PEZINSKÁ BABA

Pezinská Baba je lyžiarske stredisko na hrebeni Malých Karpát v nadmorskej výške 527 m n. m. Nachádzajú sa tu 3 lyžiarske trate s dĺžkou 500, 700 a 1 000m a 5 vlekov v celkovej kapacite 3 120 osôb za hodinu.

null

HUBÁRČENIE

HUBÁRČENIE V OKOLÍ

Hubársky raj kúsok od Malaciek? Takéto miesta sa nachadzajú za Malackami smerom na Studienku. Práve tieto lesy sú ideálne na rast suchohríbov a občas sa o ne doslova potkýnaš.

null

ZÁMOCKÝ PARK

ZÁMOCKÝ PARK

Zámocký park v Malackách je takmer 30 hektárov veľká plocha rozprestierajúca sa okolo Pálfiovského kaštieľa. Je to veľmi vyhľadávané miesto s nádychom histórie poskytujúce relax, aktívny odpočinok aj športové vyžitie.

null

ZÁRUBY

ZÁRUBY

Najvyšším vrchom pohoria Malé Karpaty je vrch Záruby, ktorý sa vo svojej plnej kráse vypína do výšky 768 m.n.m neďaleko Smoleníc. Vrch je zároveň centrom rovnomennej prírodnej rezervácie.

null

KELTSKÉ HRADISKO

KELTSKÉ HRADISKO

Vrh Pohanská sa vypína v západnej časti Malých Karpát v katastri obce Plavecké Podhradie. Na tomto mieste sa kedysi nachádzalo najväčšie keltské mesto na Slovensku.

PROJEKTY DEVELOPERA

Predajca

Image

REALITY ZÁHORIE

Predaj
Bc. Barbora Brezanská
+421 903 060 504
brezanska@realityzahorie.sk

Bernolákova 5188/1A
901 01 Malacky

info@realityzahorie.sk
0903 060 504

www.realityzahorie.sk

Neváhajte nás kontaktovať

  captcha

  Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

  Developer | Predajca

  Image

  ATOPS Development Corvus s.r.o.

  Predaj
  Ing. Edita Janíková
  +421 950 624 492
  predaj@atops.sk

  Mlynské Nivy 48
  821 09 Bratislava

  info@atops.sk
  0940 610 948

  www.atops.sk