Financovanie
Späť na blog

Ekobývanie výrazne ušetrí ročné náklady na domácnosť

Bytový komplex Corvus Malacky získal energetický certifikát A0.  Znamená to, že spotrebuje ročne oveľa menej energie. Myslieť na svoju peňaženku a životné prostredie sa oplatí.

Bývanie s takmer nulovou spotrebou energií. Také sú nové štandardy pri výstavbe súčasných stavieb. Získať energetický certifikát A0 vie byť náročné. Stavba musí spĺňať viacero kritérií. Preto nás veľmi teší, že vám vieme v tejto energetickej kategórií ponúknuť najlepší komfort a garantovať skvelé bývanie.

Pri posudzovaní energetickej triedy budov hrajú úlohu rôzne faktory. Byty sú orientované voči svetovým stranám, ktoré poskytujú čo najviac denného svetla. Kvalita použitého konštrukčného systému musí mať zabezpečené prvotriedne tepelnoizolačné parametre vonkajšieho plášťa.

Dôležitú úlohu zohráva aj skladba stien, použité vykurovacie či chladiace systémy. Ako sa toto všetko prejaví vo vašom bývaní? Jednoznačne ušetríte. Náklady na bývanie budú citeľne nižšie, než by ste očakávali.

Energetická trieda A0 je však oveľa dôležitejšia, než sa môže zdať. Vyjadruje aj náš vzťah k životnému prostrediu, keďže nižšou spotrebou energií sa znižujú emisie CO2. Chceme dýchať čistejší vzduch, preto v celej lokalite vysádzame trávniky a dreviny a neoddeliteľnou súčasťou areálu Corvus v Malackách bude aj detské ihrisko, oddychový park aj cyklotrasa.

Hľadáte bývanie, ktoré vám nezvýši mesačné náklady ale opačne zníži?  Vyberte si byt u nás. Zaujali sme vás modernými bytmi v bytovom komplexe Corvus Malacky? Naši skúsení predajcovia vás radi prevedú po komplexe a ukážu vám naše smart byty.